четвртак, 11. април 2019.

Са сахране оца Атанасија НовоскитскогВечан ти спомен, оче Атанасије!

фото: монах Евсевије Новоскитски

Нема коментара:

Постави коментар

Напомена: Само члан овог блога може да постави коментар.