уторак, 08. јануар 2019.

Вечерас на РТС 2 филм: Света Гора-Република монаха 2.део

трејлер филма


Вечерас у 20:05 на РТС 2 други део документарног филма "Света Гора - Република монаха", редитеља Петера Бардехла и Андреаса Мартина.

Нема коментара:

Постави коментар

Напомена: Само члан овог блога може да постави коментар.